Drodzy Państwo

Sponsoring jest jedną z najszybciej rozwijających się form promocji. Jego istotą są skojarzenia, dzięki którym pozytywny obraz sponsorowanego lub pewnych cech jego wizerunku lub dyscypliny przez niego uprawianej przenosi się na sponsora. Znak sponsora towarzyszy imprezom lub działaniu sponsorowanych instytucji. W przypadku produktów, których reklama jest ograniczona przepisami prawnymi (np. wyroby tytoniowe czy alkoholowe), sponsoring jest często jedyną możliwością promocji masowej. Ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem sponsoringu jest również zwiększające się zainteresowanie masową rozrywką oraz wzrost świadomości społecznej i coraz większe zaangażowanie w sport i szeroko pojętą kulturę fizyczną. Coraz dynamiczniej rozwija się również sport zawodowy będący wspaniałym pełnym emocji widowiskiem dla publiczności, rozrywką o dosyć wysokim statucie.
Sponsoring bywa dość często rozumiany jako forma dobroczynności i to zarówno przez sponsorów jak i sponsorowanych. Jednak dla sponsorów jest on dodatkową formą promocji. Możemy powiedzieć, że sponsoring jest to działanie marketingowe promujące firmę, usługę lub produkt w związku z wizerunkiem czy prestiżem, które ma przynieść określone korzyści sponsorowi, nie koniecznie w krótkim przedziale czasowym.
 

Sponsoring i współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę. 

Sporty walki, Muay Thai, Kickboxing, MMA są jednymi z najszybciej rozwijających się sportów w dzisiejszych czasach i zbierają coraz większą rzeszę fanów. Na całym świecie widać tendencję spadku zainteresowania klasycznym boksem na rzecz bardziej wszechstronnych i pełniejszych formuł walki takich jak Muay Thai. Świadczyć o tym mogą popularność i sukcesy finansowe zagranicznych organizacji takich jak amerykańskie UFC czy japońskie K-1, które osiągają ponad kilkuset milionowe zyski w stosunku rocznym. W Polsce również panują podobne tendencje co dostrzec możemy w coraz to większej ilość organizowanych gal na zasadach MMA i Muay Thai.

To najlepszy moment i sposób, aby Twoja firma również skorzystała z  popularności  sportów walki !
Wszystkich zainteresowanych reklamą swojej firmy na imprezach, pokazach oraz turniejach, w których biorą udział grupy sportowe, taneczne i pokazowe WKA - Polska zapraszamy do współpracy.

Wszelkie propozycje i pytania proszę przesyłać przez zakładkę "kontakt":

 

HM Revenue & Customs

UTR: 9544631926